Islak Temizleme - Wet Clean - Dr Wet Clean

Çevre Dostu Mağaza
Dr Wet Clean

Dr Wet Clean

İçeriğe git
Profesyonel Giysi Temizlemede
Dr Wet Clean
FARKINI YAŞAYIN!
Islak Temizleme Nedir ?

Wet Clean (Islak Temizleme) Kuru Temizleme (Dry Cleaning)'de kullanılan kanserojen etkili kimyasal maddenin (Perc) çevre ve insan sağlığı açısından oluşturduğu tehlikeye karşı geliştirilen sistemin adıdır. Günümüzde Kuru Temizleme %90 bu kimyasalla yapılmaktadır. Çevre ve Sağlık kuruluşlarının 1995 yılında yaptığı araştırmalar sonucu Kuru Temizlemede kullanılan bu toksik maddenin çevreye ve insan sağlığına verdiği zararın  ürkütücü boyutları ortaya çıkmıştır. Wet Clean alışılagelmiş temizleme sisteminden farklı, çevreci bir sistemdir.

Genellikle suyun bazı kumaşlarda çekmeye ve deformasyona neden olduğu düşünülmektedir. Bu yaygın düşünce tüketicilerin eksik bilgilendirilmesinden kaynaklanır. "Kuru" olarak temizlendiği düşünülen giysiler, aslında kimyasal sıvı bir madde ile temizlenmektedir. Bu düşüncelerde tabi ki üretici firmalarında yönlendirmelerinin nedeni vardır. Giysilerin deforme olması endişesi ile herhangi bir araştırma yapılmadan ürün etiketlerinde yer verilen Only Dry Clean (Sadece Kuru Temizleme Yapınız) uyarısı ne yazık ki tüketicinin bu toksik kanserojen madde ile yapılan temizlemeye yönlendirilmesine neden olmaktadır. Biz Dr.Wet Clean olarak giysilerinizin Islak Temizleme yöntemi ile deforme olmadan, üstelik sağlığınıza ve doğaya zarar vermeden temizlenebileceği konusunda çok iddialıyız.

Elbiselerinizin daha temiz, daha hijyenik olması için Wet Clean Temizleme sistemini kullanmalısınız. Su hayattır. "Her Şey Yıkanır" sloganı ile başlayan bu yolculuk çevreye ve insan sağlığına verilen önemle Wet Clean'i ön plana çıkarmıştır. Pamuklu, keten, ipek ve deri giysilerinizin Wet Clean sayesinde ne kadar değişime uğradığını fark edeceksiniz. Bu ürünler canlı gibidirler, dokularının suda bulunan mineraller sayesinde daha canlı renklere büründüğünü ve daha temiz olduğunu hissedeceksiniz. Amerikanın en büyük çevre örgütü EPA ve dünyanın en bilinen çevre örgütü Grenpeace web sitelerinde Wet Clean ile temizleme yapan mağazaların telefon ve e-mail adreslerini tüketiciye duyurmaktadırlar. Dünyada bu tür örgütler başka bir sektör için bu kadar geniş kapsamlı bir bilgilendirme yapmamaktadırlar. Wet Clean sisteminin Türkiyedeki öncüsü Dr.Wet Clean mağazalarına uğrayarak giysilerinizin hijyenik olarak temizlendiğini görebilirsiniz.

Daha Temiz daha sağlıklı nesiller için "Dr Wet Clean"
Dr Wet Clean

Sadece bir telefon veya bir tık uzağınızda...


Hafta içi ve hafta sonu ister telefonla, isterseniz online olarak giysilerinizi temizletebilir, aylık ütü paketimizle ütü derdine son verebilirsiniz. Ayrıca, terzi tadilat ve özel dikim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz :
Hafta İçi ve Ctesi
08:00 - 20:00

Bizi Takip Edin :
Bize Ulaşın
Ömerli Mh. Kadir Ova Cd.
No:1 Ömerli Çekmeköy İSTANBUL
0216 771 44 14
0531 896 36 62
Tüm öneri ve talepleriniz için:
Copyright 2020. Design by Snga.
İçeriğe dön