Hakkımızda - Dr Wet Clean

Çevre Dostu Mağaza
Dr Wet Clean

Dr Wet Clean

İçeriğe git
Profesyonel Giysi Temizlemede
Dr Wet Clean
FARKINI YAŞAYIN!
Dr Wet Clean

Wet Clean (Islak Temizleme) sistemi başta Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerinde kullanılan Kuru Temizleme (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak çevre ve insan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir. Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi özel olarak geliştirilmiş teknolojiye sahip makineler ve bu sisteme uygun olarak üretilmiş, çevreye duyarlı deterjanları kullanır. Bu sistem hassas ve çekme problemi olan kumaşlarda sağladığı başarı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucu en mükemmel sonuca varılmıştır. Wet Clean sistemi bugün Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada gittikçe yaygınlaşmaktadır.
Wet Clean sistemi giysilerinizin daha temiz, daha parlak ve renklerinin daha canlı olmasını sağlar. Bu sistemin en önemli özelliği hızla kirletilen dünyamızın korunması çalışmalarında üstlendiği misyondur. Wet Clean (Islak Temizleme) gelecek yıllarda temizleme sektörüne çok farklı bir yön verme konusunda da iddialıdır. Avrupa'da ve diğer ülkelerde çok hızlı yayılan ve olumlu karşılanan bu sistem tekstil üretici firmalarının da bundan sonraki yıllarda farklı bir yol çizmelerine neden olacaktır. Wet Clean sisteminin ülkemize gelişi 2009 yılında, yirmi yıllık temizleme sektörü tecrübesi olan Hakkı Altun'un girişimiyle olmuş ve çok kısa bir sürede hem bilgilendirme hem de kullanım anlamında hızlı bir yol alınmıştır. 2009 yılının Şubat ayında kurulan Hakkı Altun Dış Tic. Ltd. Şti. bu sistemin doğru ve hızlı bir şekilde ülkemizde duyulması ve kullanılması amacı ile çalışmalar yapmış ve dünyada henüz örneği bulunmayan bir bayilik sistemi oluşturmuştur.

Dr Wet Clean, temizleme mağazacılığı anlayışının çok ötesinde bir mağazacılık anlayışı ile görsel ve ferah bir mağaza konseptini ortaya çıkarmıştır. Dünyada yaşanan ağır finans krizine rağmen Dr Wet Clean mağaza sayısını çok kısa bir süre içerisinde artırmış, aynı zamanda pek çok wet clean makine ekipmanının kurulumunu gerçekleştirmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri Cevizli Hava Üs Komutanlığının Bünyesinde bulunan Kuru Temizleme bölümüne Wet Clean sistemini kurarak bir ilke imza atmış, ayrıca dünyaca ünlü oteller zinciri bulunan SHERATON Ankara otelinin Kuru Temizleme bölümüne de Wet Clean makinesi kurmuştur. Dr Wet Clean Temizleme sisteminin geldiği bugünkü nokta küçümsenmeyecek bir başarıya doğru yürümektedir. Bayilik sistemi müşteriden çok Partner sistemidir.

Dr Wet Clean yaptığı uluslar arası anlaşmalar, kullandığı makine ve diğer materyaller ile bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Bünyesinde kullandığı çevreye duyarlı deterjan, geri dönüşümlü askı ve ambalajlama malzemeleri ile ülkemizde ilk ıslak temizleme mağazalar zinciri olmuştur.
Dr Wet Clean

Sadece bir telefon veya bir tık uzağınızda...


Hafta içi ve hafta sonu ister telefonla, isterseniz online olarak giysilerinizi temizletebilir, aylık ütü paketimizle ütü derdine son verebilirsiniz. Ayrıca, terzi tadilat ve özel dikim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz :
Hafta İçi ve Ctesi
08:00 - 20:00

Bizi Takip Edin :
Bize Ulaşın
Ömerli Mh. Kadir Ova Cd.
No:1 Ömerli Çekmeköy İSTANBUL
0216 771 44 14
0531 896 36 62
Tüm öneri ve talepleriniz için:
Copyright 2020. Design by Snga.
İçeriğe dön